"Promyczek radości"

Zbliżają się radosne święta Bożego Narodzenia. Czas, w którym wszyscy chcą przebywać w gronie najbliższych, dzielić się szczęściem i radością z innymi. Niestety wiele dzieci z powodu choroby spędzi je z dala od najbliższych. By w ich serca wnieść choć odrobinę radości wolontariusze i członkowie Szkolnego Koła PCK Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Łaszczowie zorganizowali drugą już edycję akcji „Promyczek radości”, której celem było pozyskanie funduszy na zakup zabawek dla małych pacjentów z tomaszowskiego szpitala. Wierzymy, że przekazane upominki sprawią, iż pobyt w szpitalu nie będzie kojarzył się dzieciom wyłącznie z cierpieniem i bólem, a personelowi szpitala pomogą w wykonywaniu niełatwej i jakże odpowiedzialnej pracy.

Tym samym składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wsparli „Promyczek radości” i już dziś zachęcamy do włączenia się do kolejnego etapu naszej akcji wiosną 2017r.  (PG)